Kontakta oss

 

Ledningen

 

Johan Edvardsson

VD

Telefonnummer

036-440 70 03

Mobilnummer

070-836 55 91

E-post adress

johan.edvardsson@finnmera.se

Google Certifieringar

Google Certifieringar

Jonas Tarberg

Vice VD

Telefonnummer

011-3230161

Mobilnummer

070-843 79 88

E-post adress

jonas.tarberg@finnmera.se

 

 

Webbkonsulter

David Hedlund

Webbkonsult

Telefonnummer

090-12 16 66

Mobilnummer

076-637 50 62

E-post adress

david.hedlund@finnmera.se

Johannes Höök

Webbkonsult

Telefonnummer

036-440 70 07

Mobilnummer

072-553 23 08

E-post adress

johannes.hook@finnmera.se

Simon Edvardsson

Mötesbokare

Telefonnummer

036-440 70 09

Mobilnummer

072-553 24 98

E-post adress

simon.edvardsson@finnmera.se

 

Produktion

Michael Svensson

Sponsrade länkar och Copywriter

Telefonnummer

036-440 70 06

Mobilnummer

072-553 24 98

E-post adress

michael.svensson@finnmera.se

Google Certifieringar

Google Certifieringar

Karolina Johansson

Analyser och Google Analytics

Telefonnummer

036-440 70 05

Mobilnummer

070-627 81 19

E-post adress

karolina.johansson@finnmera.se

Google Certifieringar

Google Certifieringar

Mattias Kullberg

Webb-Tekniker, IT-ansvarig och Fakturafrågor

Telefonnummer

036-440 70 08

Mobilnummer

072-251 56 60

E-post adress

mattias.kullberg@finnmera.se

BingAds Certifieringar
BingAds Certifieringar

Huskvarna

036-440 70 00

Måndag–Fredag kl. 08:00-17:00

Besöksadress:
Datorgatan 4
561 33 Huskvarna

Faktureringsadress:
FinnMera AB
EY 73655566343705
Box 171
831 22 Östersund

Could not find this address. Check it on Google Maps website to make sure it is correct.

Norrköping

011-3230161

Måndag–Fredag kl. 08:00-17:00

Besöksadress:
Nygatan 138b
602 31 Norrköping

Could not find this address. Check it on Google Maps website to make sure it is correct.